ANASAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ NEDEN ARTI REFERANSLAR İLETİŞİM
Menü Simge

Artı events ‘’ değer katar’’ sloganıyla doğru parçaları biraraya getirerek, profosyonel işlere imzasını atan bir etkinlik yönetimi ve organizasyon şirketidir. Genç ve dinamik kadromuzla tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak, etkin ve sonuç odaklı stratejiler geliştiriyoruz.

müşterilerimizin güveniyle bir anda kendimizi yine müşterilerimizin talep ettiği çalışan motivasyonu amaçlı organizasyonları yaparken bulduk. Bu organizasyonlar bazen müşterimizin yabancı bir misafirinin ağırlanması şeklinde oldu, bazen bir kuruluş yıl dönümü etkinliği ile. Bazen de müşterimizin en değerli varlığı çocuklarının düğününü üstlendik.: bize her zaman çok güvenen müşterilerimizin talepleri Artı Events’in  kurulmasının yolunu açtı. Bize yön gösteren müşterilerimizi hep merkeze koyduk, onları duyduk ve onlar bize bu şirketi hediye ettiler. Performansımızı hep ödüllendirdiler.  Çıktığımız yolda bizim temel amacımız onları özel hissettiren bir deneyim yaşatmak.

Türkiye genelinde catering, personel yemeği ve organizasyon hizmetlerini müşteri beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda profesyonel anlamda gerçekleştiren Artı, global bir catering ve organizasyon hizmeti arşivine güçlü bir ekspertiz altyapısına sahiptir. Farklı hizmetleri, portföyündeki seçkin tedarikçilerden alarak birbirine entegre eden ve size sunan Artı, istediğiniz bütçe ile istediğiniz kalitede hizmeti ve düşlediğiniz tüm detayları sizinle buluşturuyor, en uygun alternatifleri size tek çatı altında sunuyor.

VİZYON & MİSYON

Artı Entegre Catering ve Organizasyon olarak sektörde kaliteli hizmet anlayışımız ile müşteri gözünde farklılaşmak, sektörün en güvenilir ve bilinen markası olmak.
Artı Entegre Catering ve Organizasyon; müşterilerine,hissedarlarına, çalışanlarına, topluma ve çevreye en yüksek katma değeri sağlamayı ilke edinmiştir.

MÜŞTERİ REFERANS MEKTUPLARI

GALERİ

İŞTİRAKLERİMİZ

Artı Catering bir Artı Entegre iştirakidir. Artı Entregre müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için birden fazla grup şirketi ile hizmet vermektedir.

Artı Catering Artı Events Eat and Fit.com.tr/